Päť prvkov

Home » Päť prvkov


ruky

1 Náš Prístup je jedinečný

Ponúkame intenzívnu starostlivosť o Vaše deti v malom kolektíve.  U nás sa deti cítia ako doma a keď prídu, už neodídu.  A platí to aj pre rodičov 🙂 To sa nedá opísať, to treba zažiť 🙂

2 Máme Perfektný tím

Naši učitelia, Ivana a Ondrej, sú perfektní v zmysle pokojnej a pritom hravej detskej povahy a zodpovednosti.  Učiteľov, ktorí deti milujú, rozumejú im a venujú sa im celým telom i dušou.  Moji učitelia žijú touto škôlkou.  Neoddeliteľnou súčasťou tímu sú dvaja konzultanti, odborní špecialisti, Ing. Katarína Hledíková  a PaeDr. Petra Mitašíková . (Link na sekciu Perfektný tím)

3 Škôlka má novotou-voňajúce, priestranné, čisté a veľmi príjemné Priestory

Ponúkame nedávno zrenovované veľké nadštandardné priestory. Pri výbere farieb a materiálov sme sa riadili feng shuei.  A je pravda, že kto k nám zavíta, dobre sa u nás cíti a stále sa vracia 🙂 Príďte sa pozrieť a presvedčte sa sami. 

4 Pohyb, pohyb, pohyb

A to hlavne von na čerstvom vzduchu.  Od rána do večera budeme opakovane chodiť von a hýbať sa na čerstvom vzduchu a aj v triede.  Budeme veľa chodiť, behať, cvičiť, korčuľovať, hrať loptové hry. V pláne máme vybaviť jednu miestnosť ako „pohybovku“ vhodnú pre jašenie a športové vyžitie ale aj krúžky.

5 Ponúkame jednoduchý a pritom komplexný Program

Obdobie škôlkárov = detstvo.   Deti sa chcú hlavne hrať a hrať a jašiť.  Čo sa týka učenia, našim zámerom je naučiť deti základné súvislosti a základné informácie primerané ich veku.  Angličtina je neoddeliteľnou súčasťou.  Predškolákov pripravíme na vstup do prvého ročníka.  Pracujeme na tom, aby sa naša škôlka stala partnerskou pre úspešnú súkromnú základnú školu v Dúbravke, ktorá má jedinečný program integrovaného tématického vzdelávania (ITV).