Príďte nás pozrieť

Home » Príďte nás pozrieť


  

VYSKÚŠAJTE SI NÁS NA TÝŽDEŇ ZADARMO

Rozmýšľate kam umiestnite svoje dieťa?  Otvárame novú triedu a Vy máte unikátnu možnosť vyskúšať si našu starostlivosť na týždeň zadarmo.  Zaplatíte len stravné EUR 3 na deň, a Vaše dieťatko si na päť pracovných dní vyskúša ako funguje naša škôlka. V prípade záujmu, kontaktujte, prosím, pani riaditeľku na tel. čísle 0905 408 999.

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU

Návštevy príjmame v pracovné dni medzi 16:00 a 17:00.  Priveďte so sebou aj svoje ratoleste. Nech sami zažijú našu atmosféru a majú aj čas na hranie sa v našej herni.  Prvá návšteva nám taktiež pomôže odhadnúť individuálne potreby dieťaťa, a poradiť aký škôlkový režim je pre neho/ňu najvhodnejší a cielene naplánovať vhodnú adaptáciu.

Určite si nájdite čas a príďte sa na nás osobne pozrieť. Naša atmosféra sa nedá opísať, to musíte zažiť :).  Stačí zavolať na doluuvedené číslo a dohodnúť si termín.

KDE NÁS NÁJDETE

Adresa: Heyrovského 2, 841 03 Bratislava-Lamač
Kontaktná osoba:  Erika Líšková, Riaditeľka škôlky
Telefónne číslo: +421 905 408 999
Mail: info@skolka-rybicka.sk

Nachádzame sa v priestoroch 2-poschodového domu na Heyrovského 2 v Lamači.

Nachádzame sa blízko hlavného ťahu zo smeru Malacky/Záhorská Ves do Bratislavy. Výhodou je, že sme blízko hlavného ťahu a pritom je materská škôlka umiestnená mimo hlavnej cesty v tichom prostredí.

Prístup k nám je jednoduchý taktiež od Dúbravky a Devínskej Novej Vsi. Hneď pri hlavnej ceste je priestor na parkovanie pozdĺž cesty, alebo na malom parkovisku pri panelákoch. Odtiaľ je to k nám chodníčkom 1 minútu.
„Nie je nič jednoduchšie ako priviesť Vaše ratolesti do škôlky hneď ráno cestou do práce a vyzdvihnúť si ich cestou domov“.


Zobraziť Materská škola Rybička na veľkej mape